fbpx

Загальні питання

Що таке вбудований пилосос?

Вбудований пилосос (центральна система пилевидалення) складається з силового агрегату, встановленого в технічному приміщенні, гаражі або котельні, системи повітропроводів, прихованих в стінах і розеток-клапанів (пневморозеток), до яких підключається шланг для прибирання. Система повітропроводів складається з спеціальної ПВХ труби діаметром 2 дюйми (50,8мм). Якщо система встановлюється в квартирі, силовий агрегат пилососа встановлюється на балконі. Прибирання в будинку відбувається за допомогою ультралегкого шланга зі стандартною довжиною 9м, який підключається до Пневморозетки. Силовий агрегат вбудованого пилесоа постійно знаходитса в режимі очікування і включення системи відбувається після натискання кнопки включення на ручці шланга.

Також вбудований пилосос має великий асортимент додаткових аксесуарів, таких як автоматичні совки (пневмосовки), пневмокомлекти Vroom, шланг WallyFlex, турбощітки, сепаратори і багато інших, які надають центральній системі пиловидалення недосяжний для традиційних пилососів рівень функціональності.

Від чого залежить вартість обладнання?

Вартість обладнання для центральної вбудованої системи пилозбирання залежить від площі Вашої квартири або котеджу. Точніше кажучи, від довжини повітропроводів і кількості пневморозеток і вакуумних совків. Так само на ціну впливає різновид прибирального комплекту, який Ви оберете. Точний розрахунок системи проводить наш інженер. Він розраховує найбільш вигідне місце для установки пневморозеток і розташування силового агрегату. Пневморозетки встановлюються таким чином, щоб за допомогою прибирального шланга можна було охопити максимальну площу (приблизно 60-70 кв.м). Замовити розрахунок пилососа можна на нашому сайті, ось тут: ЗАМОВЛЕННЯ РОЗРАХУНКУ

Від чого залежить вартість монтажу системи пиловидалення?

Вартість монтажу безпосередньо залежить від того, на якому етапі обробки знаходиться Ваш будинок чи квартира і з якого матеріалу зроблені стіни і перегородки, яку кількість фітингів та труб буде потрібно використати для монтажу. Розрахунок вартості монтажу також залежить від кількості встановлюваних пневморозеток. 

Розрахувати вартість монтажу можна надіславши нам проект вашого будинку чи квартири на info@vacumaid.com.ua

Які переваги перед пилососами з водяними фільтрами?

Пилососи з водяними фільтрами дійсно краще багатьох своїх аналогів, які використовують звичні змінні фільтри і пилові мішки, але вони не вирішують ті проблеми, заради яких і була розроблена вбудована система пиловидалення. Адже, як уже говорилося, небезпеку становить те повітря, яке виводиться з пилососа. Те, що водяний фільтр пропускає найдрібніші частинки, підтверджується тим, що багато хто з пилососів, що використовують такий метод фільтрації, можуть поширювати різні запахи. Отже, вода, як фільтр, в такому обсязі все ж не може вловити і зв'язати сигаретний дим, квітковий пилок, цементну і керамічний пил, шкідливі мікроорганізми, гази (фтор, хлор, йод), будь-які маслянисті речовини (сажу), глину, крейду, тальк, оксиди металів та інші речовини, розмір яких менше 3-4 мікрон (приблизний розмір часток ароматичних аерозолів). Розмір же грипозних бактерій не перевищує 0,5 мікрона.

Крім цього, такі пилососи мають значну масу і вимагають постійного обслуговування. Накопичену грязьову масу необхідно відразу після збирання вимивати з резервуара, так як з часом в ній почнуться процеси гниття з усіма наслідками, що випливають (запахи, мікроби і т.д.). Де все це робити? У ванній після збирання? Руками?
А навіщо всі ці проблеми? Вартість подібних пилососів не тільки не нижче, але і іноді навіть вище, ніж у центральних систем пиловиделення.

Занадто багато мінусів, а плюсів немає.

Яка ємність пилозбірника?

pylozbirnyk pylososРозмір мішка залежить від обраної Вами моделі силового агрегату. Наприклад, обєм 26л, 51л. або інший обєм. Такий обсяг пилозбірника розрахований на прибирання Вашого будинку протягом 4-5 місяців. Хоча з часом цей термін буде збільшуватися, тому що при почтаковому прибиранні система центрального пилососу буде видаляти з приміщення ту пилюку, яка накопичувалася у Вас довгий час.

Що виводиться через вихлопний клапан?

В системі вбудованого пилососа передбачений повітропровід, що виводить на вулицю речовини з відпрацьованим повітрям, розмір яких, не дозволяє їм затримуватися в настільки потужному потоці повітря, як в системах збирання або пилососах. Під дією навколишнього середовища вони швидко розщеплюються і перестають бути небезпечними для людини і тварин. Справа в тому, що, потрапляючи всередину наших будинків, пил стає захищеним від навколишнього середовища. Ні дощ, ні вітер, ні сонце в повній мірі не мають можливість впливати на речовини які містяться в повітрі, а вони накопичуються в замкнутому просторі, роблячи атмосферу всередині будинку непридатною для життя. Власне, це саме та проблема, з якою і не можуть впоратися звичайні переносні пилососи, які б потужні вони не були.

 сайт Интернет Магазин встроенных пылесосов vacumaid.com.ua