fbpx

Що таке центральний вбудований пилосос?

Центральна система пиловидалення є сучасною альтернативою традиційним портативним пилососам.

Вбудований пилосос може використовуватися для будинків і квартир, і може бути встановлений як на етапі будівництва будинку, так і у вже зданих в експлуатацію приміщеннях.

1.11.1 Центральна система пиловидалення складається з наступних складових:

- Агрегат пилососа, який зазвичай встановлюється в гаражі, підвалі або іншому підсобному приміщенні. Агрегат пилососа має знімний, прозорий контейнер для збору пилу і сміття які всмоктуються в систему під час прибирання.

- Трубопровід, який монтується з ПХВ труби діаметром 58мм. Трубопровід з'єднує агрегат пилососа і точки всмоктування. Завданням трубопроводу є перенесення пилу і сміття від точки всмоктування до агрегату пилососа. Трубопровід проводитися в стінах, під підлогою або над підвісними стелями.

1.21.2 - Точки всмоктування, якими можуть бути пневморозетки (гнізда для підключення гнучкого шланга до системи центрального пиловидалення), пневмосовкі або пневмокомплект VROOM. Точки всмоктування розміщуються по всьому будинку таким чином, щоб покрити всю площу будинку для забезпечення проведення збирання в усьому будинку.

Центральну систему пиловидалення найкраще встановлювати на етапі будівництва, але вбудований пилосос також можна встановити під час ремонту вже зданого в експлуатацію будинку або квартири.

 

 

Безсумнівно, вбудований пилосос має ряд переваг в порівнянні з традиційними пилососами

Центральна система пиловидалення VACUFLO Традиційні пилососи
Вбудований пилосос усуває з приміщення 100% пилу, бруду і алергенів. Поширюють пил і алергени в повітрі, яким ми дихаємо в приміщенні. Повітря який всмоктується після фільтрації видувається назад в кімнату, що викликає підйом пилу і алергенів зі стін, меблів і т.д.
Завдяки циклонічних технології фільтрації CFT, надійним і високоефективним двигунам Ametek (США) і спеціальної конструкції турбіни, потужність всмоктування увстроенних пилесосовVACUFLOдо 5 разів більше ніж в традиційних пилососів. Виробники традиційних пилососів харчуються зробити розміри і вага пилососа максимально маленькими для досягнення компактності агрегату, що негативно впливає на потужність і термін служби двигуна і всмоктуючої турбіни.
Завдяки технології циклонічної фільтрації CFТ мощностьвстроенного пилесосане зменшується в залежності від терміну служби пилососа і від обсягу накопиченої пилу і бруду в контейнері агрегату. Крім того, пилесосиVACUFLOсеріі True Cyclonic не вимагають ніяких додаткових витратних матеріалів таких фільтри або мішки для сміття. У традиційних пилососах при заповненні мішка для сміття потужність пилососа може зменшитися, що може скоротити продуктивність агрегату до половини. Це трапляється нерідко при використанні традиційних пилососів.
Розташування агрегатавстроенного пилесосавне приміщення забезпечує зменшення рівня шуму майже до нуля. Також агрегат пилососа має глушник, який зменшує рівень шуму. Рівень шуму створюваний агрегатамі VACUFLOне перевищує 60 Дб. За рахунок компактної конструкції, рівень створюваний традиційними пилососами може досягати 74 Дб.
Ультра легкий гнучкий шланг для пилесоса VACUFLO має стандартну довжину 9 м і забезпечує комфорт пересування по будинку під час прибирання. Свобода пересування під час збирання обмежується важким і громіздким агрегатом зі шлангом довжиною 1,5-2 м.
Установкасістеми центрального пилеудаленіяVACUFLO є довгостроковою інвестицією для вашого будинку на період 15-20 років або навіть більше. Традиційний пилосос швидко зношується і розрахований на термін експлуатації 4-5 років.

 

Універсальність додаткових аксесуарів таких як пневмосовкі VacPanі LeoVac, пневмокомлекти Vroom, сепаратори і багато інших надають вбудованим пилососів VACUFLO недосяжний для традиційних пилососів рівень функціональності.