fbpx

Планування і монтаж центрального пилососа

Для того, щоб визначити правильне проектування центральної системи пиловидалення потрібно прийняти до уваги:

  • - Площу забудови і поверховість;
  • - Місце встановлення центрального блоку;
  • - Розподіл і тип пневморозеток;
  • - Спосіб прокладання труб системи пиловидалення;
  • - Довжина трубопроводу.

vstroinyj pylesos dom

Правильне планування є необхідною умовою для успішного встановлення центральної системи пиловидалення. 

Монтаж центрального вбудованого пилососа відбувається з допомогою прокладання спеціальних труб з ПВХ, які мають антистатичне покриття, зєднаних між сорбою за допомогою фітингів і різного роду інсталяційних елементів. Паралельно з трубою прокладається кабель (ШВВП 2х0,75) для управління системою пилевидалення. Система труб повинна бути прокладена вжздовж найкоротших маршрутів, з найменшою кількістю перегинів. Мунтуються труби переважно в проблених в стінах каналах, по підлозі або під стелею. Кріплення труб повинно відбуватись за допомогою хомуітв, так як трубопровід має бути нерухомим та надійно закріпленим. 

montaz vtroenogo pylysosa truby fitingi min

Силовий агрегат пилососа потрібно поставити на нижній поверх можливо (підвал, гараж, котельня, підсобне приміщення). Він повинен бути встановлений на висоту не менше 60 см від підлоги, тому що розташування дозволяє легко очистити корзину ві сміття. Розмістіть  отвір для випуску відпрацюваного повітря, але Ви повинні врахувати та спланувати розміщеня на 30 см вище рівня землі. Можна також вивести вихлоп відпрацюваного повітря у вентиляцію.

Ефективність всієї системи багато в чому залежить від точного планування труб з ПВХ - встановлення повиннен бути максимально простим та коротким, наскільки це можливо. Трійники, сполучні труби повинні бути покладені в напрямку всмоктування повітря в центральний пилосос.