fbpx

Центральні пилососи AEG Oxygen (Electrolux)

  1. Завдяки використанню центрального пилососа, повітря в будинку завжди чисте, що доводить його користь для здоров’я.

aeg png reklamaСистема центрального пилососа складається з агрегату, який встановлений в господарському приміщенні (комірчині), на балконі в гаражі чи котельні, мережі труб, які приховані в стінах, а також пневморозеток вмонтованих в жилих приміщеннях. При прибиранні центральним пилососом використовується набір для прибирання, тобто гнучкий переносний шланг, довжина якого найчастіше становить 9 метрів. Додатковими елементами є так звані автоматичні совки, які виконують роль щілинних розеток вмонтованих біля підлоги, які дозволяють вимітати пил просто до системи центрального пилососу.

Найважливішою рисою центрального пилососа, яка відрізняє його від переносних пилососів, є повністю виключення з циркуляції використаного засмоктаного повітря. Яким би досконалим не був традиційний пилосос, проте повітря, яке він засмоктує через мішок з брудом чи фільтр, все одно видмухується назад в кімнату під час прибирання. А в центральному пилососі повітря виводиться через систему назовні будинку. Тут навіть не потрібно переконувати, що це означає – повітря, яким ми дихаємо є чистим, вільним від найменших частинок пилу і алергенів.

 Всі пилососи  AEG Oxygen зроблені таким чином, що спершу запускається система м’якого старту двигуна, що в поєднані з набором для прибирання дозволяє регулювати силу всмоктування. Всі центральні пилососи AEG можуть співпрацювати з різними доступними наборами для прибирання. Також підходять всі системи монтажу і розетки.


ergo nabir min

Набір для прибирання ERGO

Повний набір для прибирання призначений для роботи з центральними пилососами AEG, гарантує найвищу якість прибирання поєднану з тихою роботою. 

  • Набір містить спеціальну щітку для прибирання підлоги і паркетів.

 

 


ZCV HEPA FilterФільтрація TRUE HEPA

Пилососи AEG Oxygen можуть бути комплектовані системою фільтрації повітря, яке видувається з центрального пилососу, в випадку, якщо не можна виводити повітря назовні будинку.

 


ergo nabir rukoyadka min

Рукоятка гнучкого шлангу

Ідеально підходить для роботи з центральним пилососом, рукоятка ERGO забезпечує оптимальний приплив повітря, силу всмоктування і тихою роботою.

  • Додаткові щітки, що знаходяться завжди під рукою

 


ergo shchitka minЩітка для прибирання

Зазвичай застосовується для поверхні, так, щоб успішно прибирати як підлогу так і килим. 

  • Щітка з функцією адаптації до поверхні, що прибирається.

Центральний пилосос  AEGO xygen

aeg pylososЦей центральний  пилосос поєднує в собі силу всмоктування і ефективність фільтрації повітря, яке викидається на зовні. При застосуванні фільтру HEPA можна монтувати пилосос навіть без того, щоб повітря виходило назовні будинку.

Центральні пилососи AEG працюють тихо. Також обладнані інтегрованим глушником шуму, мають багатошаровий корпус. Вони є одними з найтихіших центральних пилососів.

Центральні пилососи  AEGOxygenобладнані самоочисним фільтром, який працює за правилом перевернутого мішка. Після кожного циклу прибирання мішок самовструшується в бак зі сміттям, а зібраний на ньому бруд спадає до баку. Фільтр змонтований на постійній основі і при умові нормального користування не потребує демонтажу і ручного чищення.


Інформаційна панель

aeg informatsijna panelРозташована на корпусі центрального пилососу і нагадує про необхідність очищення баку для бруду, надає інформацію про продуктивність системи і час роботи пристрою. А в випадку несправності інформує про потребу проведення сервісного ремонту.

 


Система кріплення баку для бруду та пилу

Latches

 

Дозволяє легко його причіпити і в зручний спосіб його зняти, для того щоб викинути зібраний бруд.

 

 


Додатковий мішок на сміття

ZCV bag installed

 

для ще більш зручного викидання сміття.

 

 


 Моделі пилососів  AEG Oxygen 875 AEG Oxygen 870   AEG Oxygen 860 AEG Oxygen 855 AEG 262
           
Площа прибирання м2  до 500   до 500  до 300  до 300  до 130
Потужність кВт  1,8   1,8   1,725  1,625  1,6
Довжина трубопроводів  м до 55  до 55  до 45  до 35  до 29
Шум dB 64  65  66  67  68
Мішок так  так  так  так  так
Інформаційна панель LCD  LCD  LED  LED  -
НЕРА фільтр так  Опційно  Опційно  Опційно  -