fbpx

Факти і міфи, про центральні вбудовані пилососи

Не впевнені, чи встановлювати центральний пилосос, прочитали, перебрали для себе різну інформацію, а інколи навіть суперечну. Може хтось критикував центральний пилосос, як непринципову інвестицію?

Зазвичай критикують ті, які не встановили системи центрального пиловидалення, а пізніше жаліють.
Познайомимося зі списком декількох питань і відповідей, які задають собі найчастіше особи, зацікавлені центральним вбудованим пилососом. Є багато міфів, пов'язаних з цим пристроєм. Ми маємо надію, що ця інформація розвіє всі міфи.

В разі, якби виявилося, що не знайдете відповіді на свої запитання на наших інтернет ресурсах, не вагайтеся задавайте питання мейлом, на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Напевно ви не чекатимете довго на відповідь.


Чи система центрального пилососа заб’ється, перестане працювати через забруднення?

Правильновиконанаінсталяціяцентральногопилососа,немаєправазасмітитися та забитись.Вона є захищена від предметів, які могли б потрапити в середину та закупорити систему.

Система складається зі спеціального короткого коліна на 90 градусів, яке запобігає проникненю в систему занадто великих предметів. А довгі коліна та повороти системи зроблені таким чином, що все. Що пройшло в першому етапі на короткому коліні під пневоморозеткою обов’язково пройде системою і попаде до пилозбірника пилососа


Чи зручно переносити гнучкий шланг вбудованого пилосаса?

Гнучкі шланги для прибирання центральним пилососом є дуже легкі та стійкі до пошкоджень. Ви будете здивовані, наскільки легкі і зручні у використанні ці шланги. Навіть прибирання легко приходять на відстані 15 метрів від пневморозетки.

В даний час продаються гнучкі шланги, які характеризуються безпрецедентною міцністю і якістю. Переважна більшість оснащена зручним перемикачем на ручці, яка дозволяє віддалено включати і вимикати пилосос, не витягуючи гнучкий шланг від пневморозетки.

Для зручності використання в будь-яких приміщеннях, пропонують гнучкі шланги, особливо наступних довжин:

 • 6 м
  7,5 м
  9 м
  10,5 м
  12 м
  15 м

У великих будинках чи котеджах часто вирішують придбати окремий набір для прибирання пилососом на кожному поверсі будинку, так щоб було зручно в будь-якому місці будинку.

Крім того, дуже зручним рішенням є використання спеціального набору для прибирання, який призначений для використання суто в гаражі. Підлога в гаражі може бути брудною, тому чистка автомобіля несе в собі ризик забруднення гнучкого шлангу, який пізніше при використанні в будинку спричинить брудні килими або меблі.

Центральний пилосос створює набагато більш високий вакуум, ніж більшість популярних портативних пилососів, тому після прибирання пилососом автомобіль буде виглядати, як новий.


Кліщі і мікроорганізми в трубах

Чи є небезпека того, що в трубах в стінах будуть накопичуватися пилові кліщі та інші мікроорганізми?

Ні, так як швидкість потоку повітря в трубах належним чином розробленої системи понад 100 км / год, що означає, що сила всмоктування повітря настільки велика, що ніякі мікроорганізми не зможуть прилипнути до стінок монтажних труб. Крім того, пневморозетка є щільно закритою, що утворює бар’єр для потрапляння мікроорганізмів в систему центрального пиловидалення.

Є відомі випадки забруднення вентиляції або кондиціонування повітря, чи є аналогія тут з установкою центрального пилососа?

Ні, це зовсім різні системи і джерела забруднення. Пам'ятайте, що система вентиляції або кондиціонування повітря поставляє в приміщення повітря, яким ми дихаємо, а центральний пилосос витягує повітря та викидає його на зовні. Джерелом найбільш небезпечних загроз, пов'язаних з використанням систем кондиціонування повітря зазвичай називають бактерій легіонел, чиє природне середовище проживання водойми, а також система вентиляції, наприклад чи установка зволоження повітря. Центральний пилосос видуває повітря з будинку на зовні, а не всередину, і не зволожує повітря.


Центральний вбудований пилосос це дорого?

Ні, ви будете здивовані, але це дешево.

Система центрального пиловидалення збільшує вартість вашого будинку.

Крім того, вбудований пилосос досить міцний, щоб працювати на багато довше, ніж портативні пилососи. Що ще більш важливо, на стадії будівництва будинку потрібно встановити тільки систему труб, повітроводів, яка прихована в стінах. Це дійсно не великі інвестиції. Інша частина інвестицій може бути докуплена та встановлена вже коли ви доробите ремонт в будинку чи квартирі, а можна і навіть пізніше встановити агрегат та пневморозетки.


Чи зменшується потужність всмоктування?

Чи зменшується потужність всмоктування вбудованим пилососом при віддаленому прибиранні від силового агрегату?

Ні.

Системи центрального пиловидалення, які представлені в нашому магазині гарантують потужність всмоктування вакууму в усіх точках по всьому будинку, квартирі, офісі, готелі чи в іншому приміщенні. Це стало можливим завдяки ефективним і оригінальним двигунам AMETEK, розроблених спеціально для використання з центральними пилососами.