fbpx

Система прихованого шлангу вбудованого пилососа | Retraflex

Retraflex - це революція в центральній системі пилевидалення. Нове покоління прихованого шланга вбудованого пилооса, дозволяє вам заховати в «стіні» до 12 метрів шлангу (9 та 12 метрів довжини шлангів), який доступний в будь-який час.

Retraflex frontimg09 minПісля прибирання шланг ховається в систему труб. Це можливо завдяки сильній потужності всмоктування, а також завдяки спеціально змонтованій системі трубопроводів центральнного пилососа.

Якщо ви вирішите встановити систему Retraflex, вам не доведеться мати справу з переміщенням досить довгого шлангу по сходах між поверхами. Також буде вирішена проблема його зберігання в шафі, підсобному приміщенні або гаражі.

Шланг для прибирання вбудованим пилоосом зберігається в трубопроводі, який знаходиться в стіні, під підлогою або в стелі. Звичайно, ви повинні встановити установку Retraflex на стадії будівництва будинку або ремонту.

Що дуже важливо, нова система Retraflex була розроблена для європейського будівництва, де будинки зазвичай виготовляються в технології кладки стін з цегли чи інших матеріалів. Це важливо, тому що попередні системи змій Hide-A-Hose були створені для дерев'яних будинків, зазвичай які зустрічаються в Канаді чи США.

retraflex drzwiczkiimg09Ще одним нововведенням є чистова панель (пневморозетка) Retraflex. Новий дизайн змусив її пристосуватися до товщини штукатурки, ідеально стикується з поверхнею стіни. Пнеаморозетка є дикоративним елементом, а також ущільнює гніздо де знаходиться шланг. Пневморозетки виготовлені з високоякісного гнучкого ПВХ і доступні в 4 кольорах. Нові кольори дозволяють більш індивідуально вибирати дизайн кімнати.

Одна пневморозетка Retraflex з 12-метровим шлангом дозволяє прибирати поверхню не менше 150 м2. Сам шланг є надзвичайно легким, гнучким і стійким до забруднень. Спеціальний чихол, який розтягується по шлангу, захищає його від пошкоджень, а також запобігає потертості меблів, сходів, дверей, дверних коробок або плінтусів. Після прибирання вбудованим пилососом все, що вам потрібно зробити, - відчепити рукоятку, відпустити шланг і увібрати його назад в систему (пневморозетку). Потім ви можете перейти до наступної пневморозетки в іншому приміщенні чи поверху.

maison systeme aspirateur 1img09Вбудовані пилососи поставляються з США і Канади, де перші центральні пилососи були зроблені ще в 1950-х роках. Там, вперше 15 років тому, була створена установка для прихованої системи шлангів вбудованого пилососа. Протягом цього періоду мільйони таких установок були створені в усьому світі. Система Retraflex - це ще одна розробка технології прихованого шлангу, на даний момент найбільш технічно просунута.

 

 

УВАГА !!!
Retraflex не рекомендується встановлювати самостійно. На відміну від традиційної установки централізованого пилососу, здійснення незначних помилок монтажу системи повітроводів може перешкодити роботі системи або працювати неналежним чином.