fbpx

Вбудований пилосос для готелів

Ми входимо в готельний номер. Відчуйте, що він був нещодавно прибраний пилоосом. Але навіщо відчувати? Тому що кімната була прибрана  класичним переносним порохотягом.

Порушник тиші в готелі традиційний пилосос - ви навіть можете почути звук традиційного пилососа, що працює в сусідній кімнаті. Щоб уникнути шуму в готелі потрібно використовувати систему вбудованого пилососа.

uborka otelya vstroenyy pylesos

Система центрального пилососа в готелі складається з двох рівнів:

1 рівень - пневморозетки через які всмоктується пил та бруд. Все це через спеціальні труби центральної системи пилевидалення переноситься до силового агрегату.

2 рівень - центральний блок з пилозбірником, встановлений у віддаленій технічній кімнаті.

Для системи вбудованого пилососа є багато зручних аксесуарів та комплектів для прибирання. Що дозволить зручно та ефективно провести прибирання в номері та в інших приміщеннях готелю.

Пневморозетки (точки всмоктування) не потрібні в кожній кімнаті. Доступ до кожного кутка забезпечується за допомогою шланга довжиною 11 м. Вага всього комплекту складає 2,5 кг, також його довжина не є проблемою, тому що використовується його невеличка частина, а інша частина вільно лежить на підлозі. Усмоктуване повітря поглинає пил та бруд і переносить це все в центральний блок.

Всмоктане повітря відокремлюється від вбудованого пилососа і не виходить в приміщенні, яке прибирається (як при прибиранні з використанням традиційного пилососа). Повітря викидується з будівлі за її межі. Саме з цієї причини в кімнаті немає запаху, як від прибирання традиційним пилососом.

Під час прибирання в готелі вбудованим пилососом чути тільки незначний свист всмоктуваного повітря. Рівень цього шуму не заважає спати гостя в кімнаті поруч.

 

Наскільки велика система центрального пилососу для готеля?

Скільки місця потрібно для встановлення? Вбудований пилосос, встановлений в готелі з п'ятдесятьма (50) номерами, стійкою реєстрації, ресторанами і навіть великим клубом, - це пристрій діаметром 40 см і висотою 90 см. Місткість резервуара, розташованого там, становить 40 літрів, але іноді на великих об'єктах, щоб поліпшити потік бруду використовується допоміжний резервуар. Зрозуміло, для з’єднання пневморозеток між собою і центральним блоком повинна бути встановлена ​​«труба», повітропровід. Ця труба являє собою комплект прямих секцій, кутів і трійників діаметром 52 мм, які плануються таким чином, щоб траса труб центральної системи пилевидалення була якомога прямішою, що означає мінімальну довжину і добре продумані кути, оскільки вбудований пилосос має ефективно втягувати повітря зі швидкістю близько 130 км /год.

 

Точки всмоктування (пневморозетки)

Тепер слово про кількість точок всмоктування (пневморозеток). Кожна розетка може забезпечувати прибирання близько 100 м2. Припустимо, що на цій площі можна розмістити три номери з ванними кімнатами. Це означає, що 50-кімнатний готель має площу (50*33,33) = 1666 м2, плюс підсобні приміщення, скажімо все разом 2000 м2. Якщо підрахувати всього буде потрібно 20 пневомрозеток.

Пневморозетки для готелів (особливо в приміщеннях) повинні бути замкнені. Це не обов'язково, але це дуже безпечно для трубопроводу, головним чином через цікавість дітей, які можуть встромити якийсь предмет в пневморозетку (олівці, маленькі іграшки, шоколад, палець, є також діти, які думають, що «пилосос жадає і повинен пити»), Люди похилого віку можуть помилятися і переплутати пневморозетку з попільничкою.

 

Прибирання готелів центральним пилососом

Організація прибирання вбудованим пилососом в готелі - це не просто технічний проект. Це також є рішеннями, пов'язаними з організацією ефективного прибирання.

Дуже важливою причиною установки вбудованого пилососа в готелі є реальне прибирання, а не переробка повітря і перетягування сміття, зібраного з раніше очищених від пилу місць. Традиційний пилосос - це дійсно «пил та запах». Якщо ми припустимо, що в традиційному пилососі є ідеальний фільтр (100% -ний ККД), це звісно буде дуже чистий пилосос! Але це не так. Уявіть собі готельний номер і прибиральницю з таким традиційним пилососом. Давайте припустимо, який виникає дискомфорт, пов'язаний з постійно заплутаним силовим кабелем, для якого потрібно постійно переключатись між електричними розетками. Давайте припустимо фізичну вагу цього пристрою (хоча це не важко зробити, піднявшись по сходах разом з ним). Давайте приспустимо, як часто потрібно очищати бак від сміття, а це доводиться робити набагато частіше ніж з центральним пилососом. Уявіть собі, що леді входить в кімнату і починає пилососити традиційним пилоососм. Відфільтроване повітря відкидається назад в приміщення! Оскільки це повітря має високу швидкість і нагріте двигуном це повітря все одно залишає своєрідний запах в кімнаті готелю та мікродисперсний пил.

Встановлення вбудованого пилососа для готелю є дуже важливим елементом в роботі цілого готелю. З допомогою даної системи готелі отримують ряд переваг: чистота, відсутність запаху та бактерій, зручність та ефективність прибирання, відсутність шуму при прибиранні.