fbpx

Вбудований пилосос – огляд та відгук користувача

«Кількість пневморозеток було правильно вибрано, але ми взагалі не використовуємо автоматичний совок (пневмосовок). Совок нам не підходить, тому що він як і раніше вимагає діставання віника і підмітання всієї кухні. Нам легше прибирати з шлангом вбудованого пилососа,» - каже Єва, власник будинку.

Характеристика будинку: Двоповерховий будинок, площа з гаражем складає 193 м2.

Встановлена система: 4 пневморозетки (2 на першому поверсі - в вітальні і вестибюлі, 2 на другому поверсі - в холі і спальні), розетка на центральному блоці в гаражі; автоматичний совок на кухні.

Аксесуари для прибирання: 9м шланг і 5м шланг з комплектом для прибирання гаража; телескопічна трубка з регулятором і регулюванням всмоктування на ручці; щітки - базовий комплект, через рік докупили сепаратор для очистки каміна.

Центральний пилосос: циклонний, компактний агрегат з самоочисним фільтром з GORE-TEX, гарантія 5 років

vstroenyy pylesos beam v dome st    uborka shlangom vstroenogo pylesosa st

Чому вирішили встановити вбудований пилосос:

В чоловіка була алергія на пил, але це була не єдина причина для вибору центрального пилососа. Ми хотіли проводити тихе і зручне прибирання будинку, не витягуючи і не переміщаючи весь пристрій (класичний пилосос) з аксесуарами між поверхами. Під час будівництва, в 2006 році, ми доручили компанії, яка займається системами центрального пилевидалення прокладання трубопроводу, і вже через рік після завершення будівництва ми придбали в них центральний блок та аксесуари.

Вибираючи виконувача робіт по встановленню системи та виробника обладнання ми орієнтувались на досвід компанії, яка займається вбудованими пилососами та марки обладнання, які вони реалізують, також користувалися професійними порадами від знавців у сфері систем центрального пилевидалення. Компанія виконавець надала нам детально прорахований проект нашої системи центрального пилососа та допомогла у виборі агрегата.

shlang vstroenogo pylesosa st   pnevmorozetka na stine

 

Центральний пилосос - поради і застереження:

- Ми задоволенні системою вбудованого пилососа. В жилому приміщенні використовуємо набір зі шлангом 9м, а в гаражі використовуємо інший набір спеціально для прибирання гаража та автомобіля. Шланг з довжиною 9 метрів є досить комфортним для прибирання. Але будьте обережні при прибиранні та звертайте увагу на розміщенні в кімнатах чи коридорах вази чи вазонки. Одну вазу, яка стояла на підлозі ми розбили зачіпивши її шлангом при прибиранні кімнати.

Варто мати різні щітки для прибирання. Це дозволяє зручно та ефективно виконувати прибирання. Також ми придбали сепаратор для прибирання попилу та золи з каміна.

- Встановлення пневмосовка на кухні ми з часом вирішили перероби та поставити на його місце систему vroom, яка на багато зручніша. Правда прийшлось в місці де був совок в меблях поставити заглушку.

Вбудований пилосос працює без перебоїв. Чоловік задоволений агрегатом. Бак в агрегаті є досить великим, сміття викидаємо 1 раз в квартал.

Отже, якщо підсумувати том ми почавши будівництво виконали два етапи:

1. Замовили в компанії встановлення труб (повітроводів) системи вбудованого пилососа на етапі будівництва.

2. Після закінчення будівництва і всіх робіт в будинку купили сам вбудований пилосос та аксесуари до нього (пневморозетки, шланг, щітки потім і сепаратор для попилу).

 separator dlya kamina st    aksesuary dlya pylesosa st

В результат і в нас в будинку:

  • Вбудований пилосос;
  • Аксесуари: шланг 9 метрів, щітки
  • Аксесуари для гаража: шланг, щітки
  • Сепаратор для прибирання каміну