fbpx

Вартість монтажу та встановлення вбудованого пилососа

man1 minНадішліть нам на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. план вашого будинку або квартири, або через форму праворуч, і ми розрахуємо для вас вартість центральної системи пиловидалення. В темі листа напишіть «запит на розрахунок вартості вбудованого пилососа». Також в листі вкажіть ваш контактний номер телефону щоб наш фахівець міг зв'язатися з вами для уточнення інформації.

       Ви можете замовити монтаж центральної системи пиловидалення в нашій компанії або можете купити у нас матеріали для монтажу і провести монтаж системи самостійно. У разі якщо ви будете проводити монтаж самостійно, наші фахівці нададуть Вам повноцінну консультацію по особливостях монтажу системи центрального вбудованого пилососа. 


Встановлення вбудованого пилососа проводитися в два етапи

 

I ЕТАП - монтаж трубопроводу

Даний етап включає штроблення стін, склейку труб, укладання електричного кабелю. Монтаж трубопроводу пилососа краще проводити на етапі будівництва будинку або квартири до початку оздоблювальних робіт і до заливки стяжки підлоги. Найкраще трубопровід укладати в стяжку підлоги. Також його можна закріпити під підвісною стелею або в стіні.

ІІ ЕТАП - встановлення обладнання

Даний етап включає встановлення агрегату пилососа, пневморозеток і інших аксесуарів.

Особливістю встановлення системи центрального пиловидалення є те, що на етапі будівництва або ремонту у вашому будинку, ви можете встановити тільки трубопровід, а сам агрегат пилососа і пневморозетки ви можете купити і встановити пізніше після закінчення будівельних і оздоблювальних робіт. Дана особливість дозволяє ефективно розподілити в часі ваші витрати на встановлення вбудованого пилососа.